Kvalitný opasok hnedej farby pre pánov

15,90 € 

Z hnedý

Doplňte si svoj výzor modernými pánskymi opaskami, ktoré Vám budú robiť spoločnosť počas celého dňa a Vy s nimi budete vyzerať skvelo. Rôzne druhy brašien Vám uľahčia prácu s výberom opasku a určite si nájdete vhodnú kombináciu k Vášmu outfitu.

Množstvo:

Pánsky opasok je nevyhnutnou súčasťou odevu, no zároveň môže reprezentovať charakter muža, ktorý ho nosí. Mate pred sebou výber z klasických, ale aj z originálnych farieb, rôznych hrúbok či materiálov. V našej ponuke nájdete modely, ktoré môžete nosiť k džínsovým nohaviciam alebo k spoločenkým oblekom. Vyberie si každý, či už ste zástancom klasiky a tradície alebo extravagancie. Štýlové brašne z Vás spravia človeka, ktorý bude pred ostatnými vyzerať skvelo. Nebojte sa vyniknúť a ukázať svoje pravé ja! Verte, že aj taký detail ako opasok z Vás spraví nového človeka, o ktorom je jasné, že vie, čo chce.

 

Ak chcete správne zmerať obvod svojho pásu (alebo bokov podľa toho, kde budete opasok nosiť), tak priložte meter na nohavice na miesto umiestnenia opaska a odčítajte hodnotu.

 

Vyberte si veľkosť podľa nasledujúcich možností:

"1" - vhodný pre obvod v páse 60 cm až 110 cm. Celková dĺžka opasku je 125 cm.

 

Materiál: ekokoža

Šírka opasku: 3 cm


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • MateriálEkokoža
  • PríležitosťVoľný čas
  • FarbaHnedá
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>