Tmavo modré športové pánske hodinky digitálne

16,90 € 

WF87

Páni, je šport aj Vaším obľúbeným koníčkom? Záleží Vám na osobnom vzhľade a výzore? Ako je všeobecne známe  aj muži majú svoj doplnkový repertoár, v ktorom za tradičný pánsky doplnok sa pokladajú hodinky. Ak ste zástancom športového looku, práve pre Vás máme pripravené športového hodinky rôznych farieb a  veľkostí, s ktorými Váš outfit naberie ten najlepší smer.

Množstvo:

V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy ľudia nemajú dostatok času, sú hodinky skvelým prostriedkom pre rýchle zorientovanie sa  v danej situácií. Ako už iste viete, hodinky nie sú len meradlom času, ale aj meradlom vkusu. Ak nepatríte k zástancom elegantného štýlu, ale ste skôr športový nadšenec, čo sa odzrkadľuje aj vo vo Vašom šatníku, tak práve Vám prinášame športové pánske hodiny, ktorým môžete vyjadriť svoj osobný štýl.


V našej kategórií môžete nájsť športové pánske hodinky rôznych farieb, veľkostí, so silikónovým, remienkom, ktoré sa Vám skvele hodia k Vášmu športovému outfitu, ak sa chystáte do telocvične, alebo na futbal, či inú športovú aktivitu, ktorej sa venujete. Ľahko ich môžete skombinovať s trendy pánskym tričkom, šortkami či športovými teniskami.

 

Hmotnosť: 50 g
Ostatné funkcie hodiniek: stopky, dátum, alarm, podsvietenie.
Vodeodolnosť: 30M 


Rozmer hodiniek: 4,9 cm x 4,6 cm
Hrúbka hodiniek: 1,7 cm
Maximálny obvod remienka: 21 cm
Šírka remienka: 2,2 cm - 2,9 cm


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • PríležitosťVoľný čas
  • FarbaTmavo modrá
  • Pánske hodinkyšportové hodinky
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>