Štýlová dámska biznis kabelka striebornej farby

34,90 € 

NBAG1380 .MI4

Kabelky sú súčasťou ženského sveta, ktorý je pre opačné pohlavie len záhadou. Je tajomstvom, čo všetko obyčajná dámska kabelka dokáže obsiahnuť. Biznis kabelky ocenia dámy každého veku, ktoré vďaka nim svojmu výzoru dodajú elegantný nádych a štýl. Biznis kabelky patria k trendom, ktoré len tak nezapadnú prachom.

Množstvo:

Dámske biznis kabelky sú tak, ako všetky kabelky, praktickým, ale aj estetickým doplnkom každej ženy. Biznis kabelky sú navrhované tak, aby sa do nich pokojne vošlo všetko, čo žena počas dňa potrebuje a tiež veci, ktoré potrebuje do práce. V kabelke tak so sebou môžete nosiť potrebné papiere, tablet či malý notebook. Svojim dizajnom sa bez problémov hodia k elegantnému pracovnému outfitu ako je dámsky kostým či sukňa s blúzkou.


Dámske kabelky v štýle biznis sú obľúbené nie len u žien, ktoré pracujú v kancelárii, ale sú populárne u všetkých žien, ktoré obľubujú štýl obliekania s nádychom elegancie. K svojmu outfitu si môžete zvoliť biznis kabelku výraznejšej farby, ktorú skombinujete s lodičkami alebo inými topánkami. Budete tak vyzerať decentne a predsa zažiarite.

 

Výška kabelky: 32 cm

Výška kabelky s rúčkami: 45 cm

Šírka kabelky: 37 cm

Hrúbka kabelky: 15,5 cm

Dno kabelky: 37 cm x 13 cm

Dĺžka rúčky kabelky: 42 cm

Maximálna dĺžka ramienka: 148 cm

 

Materiál: ekokoža

 

Kabelka má zapínanie na zips.

Kabelka má vnútorné vrecko na zips.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • PríležitosťVoľný čas a práca
  • FarbaStrieborná
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog

1 other product in the same category:

>