Svetlo sivé dámske večerné kabelky na každú spoločenskú udalosť

26,90 € 

WM-3

Krásne šaty, topánky, účes a líčenie sú neodmysliteľnou súčasťou dokonalého outfitu pri príležitosti osláv a rôznych spoločenských akcií. K tomu, aby ste vyzerali očarujúco, Vám nesmie chýbať kabelka, ktorá dodá pomyselnú bodku za Vaším outfitom. Vyberte si z našej pestrej ponuky večerných kabeliek, ktoré si zamilujete.

Množstvo:

Máloktorá ženská duša odolá krásam kabeliek. Určite každá z Vás je vlastníčkou nie jednej, ale mnohých kabeliek, ktorými sa rady pýšite. Sú vyjadrením ženskosti, módnym doplnkom, praktickým prostriedkom, ale aj šperkom, ktorý krásne vynikne pri večerných, spoločenských či párty šatách. Áno, práve pre Vás máme pripravenú kolekciu večerných kabeliek, ak sa chystáte na ples, do divadla, opery, na svadbu, oslavu či inú spoločenskú udalosť.


Vybrať si môžete z nestarnúcej čiernej klasiky, alebo iných farebných variácií. Na svoje si taktiež prídu aj milovníčky lakovaných či metalických odtieňov, ktoré sú  zdobené rôznymi aplikáciami ako mašličky či trblietky. Ponúkame Vám aj  kabelky na retiazke alebo len do ruky. Kombinovať ich môžete s topánkami alebo aj doplnkami ako náušnice a náramky. Podčiarknite svoju ženskosť kabelkou, ktorá Vám vyčarí dokonalý outfit.


Výška kabelky: 15 cm

Šírka kabelky: 27 cm


Materiál: ekokoža


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • MateriálEkokoža
  • PríležitosťFormálna
  • FarbaSivá
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>