Šľapky na leto lesklé

19,50 € 

S49_19772

Šľapky sú obľúbenou letnou obuvou u žien všetkých vekových kategórii a štýlov obliekania. Ich využitie určite oceníte počas horúčav, kedy Vaše nohy pohladí jemný letný vánok. V našej ponuke nájdete rôzne šľapky na bežné nosenie, prechádzky alebo na pláž. Stačí si vybrať svoj štýl a farbu. Doprajte svojím chodidlám kráčanie s ľahkosťou.

Tento produkt je vypredaný.

Zobraziť novú kolekciu pre tento rok z kategórie ...

Šľapky
  • euro symbol on blue backgroundDoprava od 1,99 €
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 130,00 €
  • simple calendar with selected dateDodanie 2-5 dní

Detaily:

Dámske šľapky patria medzi letnú obuv, ktorá je obľúbená najmä v horúcich slnečných dňoch. Táto jednoduchá a pritom tak prakticky využiteľná obuv Vám poskytne maximálny komfort počas celého dňa. Dámske šľapky sú spomedzi všetkých druhov obuvi preferované najmä tým, že sú ľahko nazúvateľné. Nájdu sa u všetkých vekových kategórií, pretože sa nemusíte trápiť s remienkami či zložitým zapínaním.

V našej ponuke dámskych šľapiek nájdete rôzne farebné variácie, ozdobné motívy, aplikácie v podobe kamienok, mašličiek, strapcov a mnoho iných vzorov. Využiť ich môžete nielen na letnej dovolenke, ale aj na prechádzke, či bežnom každodennom nosení. Svojím elegantným vzhľadom zaručia, že  kombinovanie Vášho outfitu bude pre Vás hračkou.


Materiál: ekokoža


ROZMER   VNÚTORNÁ DĹŽKA 
3622,5
3723
3823,5
3924,5
4025
4125,5

 AKO ODMERAŤ VEĽKOSŤ NOHY

Správnym odmeraním dĺžky Vášho chodidla predídete zvoleniu nesprávnej veľkosti.

 

Vlastnosti:

  • MateriálEko Koža
  • FarbaČierna