Dámska shopper kabelka v modrej farbe

23,90 € 

L161 .M I10

Dámy, počuli ste už o shopper kabelkách? Tento typ kabeliek je priestrannejší a väčší ako ste zvyknuté. Ocenia ich dámy, ktoré so sebou nosia tisíc drobností alebo ženy, ktoré do kabelky niekedy zvyknú uložiť aj menší nákup. Sú tiež ideálnym riešením pre študentky, ktoré pri sebe vždy majú nejaký ten zošit a knihu, či mamičky, ktoré, okrem svojich potrieb, majú so sebou aj  veci pre dieťa.

Množstvo:

Dámy, patríte medzi ten typ žien, ktoré potrebujú mať v kabelke veľa priestoru na veci? Ak by ste pri sebe, okrem peňaženky a mobilu, stále mali najradšej aj fľašu s vodou, dáždnik, malú kozmetickú výbavu a iné drobnosti, potom je pre Vás ideálnym riešením shopper kabelka. Shopper je pomenovanie pre kabelky, ktoré sú objemovo väčšie, a tak sa tam zmestí viac vecí. Takéto veľké kabelky Vám môžu poslúžiť napríklad aj vtedy, ak sa nečakane zastavíte v obchode na menší nákup a nemáte pri sebe inú tašku, kde by ste ho uložili.


Kabelky štýlu shopper sú priestranné a sú tak praktickým doplnkom každej ženy. Veľké dámske tašky môžete nosiť prevesené cez plece alebo môžete využiť dlhé ramienko, ktoré zvyčajne býva súčasťou kabelky. Vyberte si shopper kabelku, ktorá sa Vám hodí najviac. Nezáleží tom, či ste elegantný, či športovo elegantný typ ženy.

 

Výška kabelky: 32 cm

Výška kabelky s rúčkami: 56 cm

Šírka kabelky: 40 cm

Dno kabelky: 36 cm x 15 cm

Dĺžka rúčky kabelky: 56 cm

Maximálna dĺžka ramienka: 140 cm

 

Materiál: tkanina

 

Kabelka má zips uprostred.

.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • PríležitosťVoľný čas
  • FarbaModrá
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>