Pánska čierna taška cez rameno

26,90 € 

661

V súčasnosti sa stáva hitom nosenie kabeliek alebo tašiek tiež aj u pánov, ktorí doteraz uprednostňovali nosenie dokladov a telefónu vo vreckách. Využite možnosti, ktoré Vám ponúkajú dnešné pánske trendy a vyberte si pánsku tašku, ktorú určite využijete každý deň.

Množstvo:

Muži aj ženy majú niektoré veci spoločné. Pri odchode z domu, hoci len na obed s kamarátmi, pri sebe obe pohlavia potrebujú mať určité veci. Ženy si s týmto poradili veľmi ľahko. Kabelky sú bežnou súčasťou ich outfitu. Páni, na rozdiel od dám, zvyknú všetky potrebné drobnosti nosiť vo vreckách. Čo ale v tom prípade, ak sa všetko potrebné do vreciek nevojde? Zabudnite na pánske ľadvinky. Tie už nie sú populárne tak ako niekedy, práve naopak. 


Prinášame Vám moderné riešenie v podobe štýlových pánskych kabeliek. Vieme, čo páni zvyknú nosiť radi. Preto sú kabelky z našej kolekcie vyhotovené v tmavých odtieňoch a materiáloch, ktoré sa hodia k elegantnému a tiež športovejšie ladenému pánskemu outfitu. Dlhé ramienko na pánskych taškách ich umožňuje nosiť zavesené na ramene alebo ich mať pohodlne prevesené krížom cez telo.


Výška tašky: 26 cm

Šírka tašky: 24 cm

Hrúbka tašky: 5 cm

 

Materiál: ekokoža

 

Taška má oddelené vrecká so zapínaním na zips.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • PríležitosťVoľný čas a práca
  • FarbaČierna
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>