Pánske slnečné okuliare v športovom štýle

9,90 € 

PRS225B

Už z názvu vyplýva, že hlavnou úlohou slnečných okuliarov je chrániť náš zrak pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia. Slnečným okuliarom vďačíme aj za to, že sa cítime pohodlne, keď sme v lete vonku a môžeme si užívať pohladenie slnečných lúčov na našej tvári. Vyberte si z našej ponuky rôznych štýlov a tvarov slnečných okuliarov, v ktorých očaríte svoje okolie.

Množstvo:

Určite ste už zažili ten nepríjemný pocit, keď ste počas slnečných dní chodili so sklonenou hlavou, prižmúrenými očami a na ulici ste takmer narazili do človeka, ktorý kráčal oproti. Slnkom prežiarený deň pre Vás vtedy nebol potešením, ale trápením. Takéto starosti už zažívať nemusíte!Lepším riešením ako ostať počas slnečných dní doma je vybrať si slnečné okuliare. Tie sú tu na to, aby ochránili Váš zrak pred škodlivým UV žiarením a tiež Vám umožnili užívať si slnečné dni s otvorenými očami. Ich nosenie nie je len výsadou letných dní, ale každej chvíle, keď sa slnko zjaví na oblohe. Páni, nosenie slnečných okuliarov určite ocenia pri šoférovaní, kedy je dôležité cítiť sa komfortne a mať dobrý výhľad na situáciu na ceste.

 

K dispozícii pre Vás máme slnečné okuliare v rôznych štýloch, pilotky, zrkadlovky aj okuliare na šport. Pánske slnečné okuliare odrážajú súčasné módne trendy a v našom outfite majú okrem praktickej aj estetickú funkciu. Okuliare sú dnes súčasťou nášho imidžu. Obľubujete pri okuliaroch plastové rámy alebo preferujete viac ich kovový vzhľad? V našej ponuke si každý nájde tie, ktoré hľadá.

  

UV filter: UV 400

Účel: pre vodičov, na každodenné použitie

Kategória filtra: 3

  

 

Výška šošovky: 4 cm

Šírka šošovky: 6 cm

Výška okuliarov: 4,4 cm

Šírka okuliarov: 14,1 cm

Dĺžka okuliarov: 12 cm


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • PríležitosťLeto
  • FarbaČierna
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>