Elegantná ružová listová kabelka s leskom na zlaté rámčekové zapínanie

20,50 € 

AB-19 PINK_7225

Ak patríte k ženám, ktoré fandia listovým kabelkám, určite Vás poteší naša nová kolekcia listových kabeliek, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, farbami a dizajnovým prevedením  vyhovejú Vaším očakávania. Stačí už len doladiť svoj outfit a mužov dostane do kolien.

Tento produkt je vypredaný.

Zobraziť novú kolekciu pre tento rok z kategórie ...

Listové kabelky
  • euro symbol on blue backgroundDoprava od 1,99 €
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 130,00 €
  • simple calendar with selected dateDodanie 2-5 dní

Detaily:

O produkte

Väčšina žien dá za pravdu tomu, že tak ako topánok ani kabeliek nie je nikdy dosť. Listové kabelky sa stali nevyhnutnou súčasťou každého dámskeho šatníka. Aj keď na prvý pohľad sú špecifické hlavne tým, že pripomínajú obálku, mnoho žien ich má v obľube vďaka jednoduchému tvaru. Sú mimoriadne populárne aj vďaka tomu, že sa nosia v ruke. Ak Vám postačia základné potreby určite oceníte aj to, že  ich priestor nie je zbytočne veľký.


Naša kategória listových kabeliek je bohatá nielen na farby a veľkosti, ale tiež si môžete vybrať z lesklých či matných povrchov kabeliek. Výhodou je aj to, že majú ramienko, ktoré si môžete kedykoľvek pripnúť a tak ich môžete nosiť aj cez plece. Hodia sa Vám na rôzne príležitosti ako je divadlo, oslava, svadba, párty či iná spoločenská udalosť.


Rozmer

Výška kabelky: 13,5 cm

Šírka kabelky: 19,5 cm

Hrúbka: 3,5 cm


Materiál

ekokoža, brokátVlastnosti:

  • MateriálEko Koža
  • PríležitosťPles a párty
  • FarbaRužová

Podobné produkty

Ľutujeme, ale tento produkt je už výpredaný, ide o starý model. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť tieto produkty z novej kolekcie