Čierna dámska listová kabelka so striebornými odleskami

15,50 € 

My oblečieme a obujeme, Vy očaríte...

AB-12 BLACK_7221

Ak patríte k ženám, ktoré fandia listovým kabelkám, určite Vás poteší naša nová kolekcia listových kabeliek, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, farbami a dizajnovým prevedením  vyhovejú Vaším očakávania. Stačí už len doladiť svoj outfit a mužov dostane do kolien.

Množstvo:

O produkte

Väčšina žien dá za pravdu tomu, že tak ako topánok ani kabeliek nie je nikdy dosť. Listové kabelky sa stali nevyhnutnou súčasťou každého dámskeho šatníka. Aj keď na prvý pohľad sú špecifické hlavne tým, že pripomínajú obálku, mnoho žien ich má v obľube vďaka jednoduchému tvaru. Sú mimoriadne populárne aj vďaka tomu, že sa nosia v ruke. Ak Vám postačia základné potreby určite oceníte aj to, že  ich priestor nie je zbytočne veľký.


Naša kategória listových kabeliek je bohatá nielen na farby a veľkosti, ale tiež si môžete vybrať z lesklých či matných povrchov kabeliek. Výhodou je aj to, že majú ramienko, ktoré si môžete kedykoľvek pripnúť a tak ich môžete nosiť aj cez plece. Hodia sa Vám na rôzne príležitosti ako je divadlo, oslava, svadba, párty či iná spoločenská udalosť.


Rozmer

Výška kabelky: 12,5 cm

Šírka kabelky: 24,5 cm

Hrúbka: 6 cm


Materiál

ekokoža, brokát


Doplnková informácia


- zapínanie na cvok

- strieborná retiazka

  • FarbaČierna
  • MateriálEko Koža
  • PríležitosťPles a párty