Čierna dámska kabelka na rameno typu vrece so strapcami a sťahovacou šnúrkou

25,90 € 

TB-S-80

Kabelky sú v dámskom outfite ako čerešnička na torte. Dokážu ho oživiť, doladiť, utvoriť dojem z celého výzoru. Aj keď kabelky na rameno patria skôr ku klasike, nebojte sa do nej vniesť štýlové farby, strihy a moderný dizajn. Pri obyčajnej ceste do práce sa tak aj Vy môžete cítiť ako modelka na móle.

Množstvo:

Spomedzi všetkých typov kabeliek, ktorých je neúrekom, sú práve kabelky na rameno tými, ktoré si nachádzajú miesto u žien najčastejšie. Tieto kabelky prakticky prehodíte cez plece a ste pripravená vybehnúť z pohodlia domova. Ich využívanie je záležitosťou každého bežného dňa, či ide o všedné povinnosti alebo o príjemný čas oddychu s priateľkami. Dámske kabelky cez rameno môžete pokojne nosiť v ruke alebo aj prevesené na predlaktí. V tomto prípade sa nemusíte obávať toho, že by ste sa dopustili akéhokoľvek módneho prehrešku.

 

Neváhajte si vybrať z rôznych veľkostí, strihov a farieb kabeliek, ktoré sa hodia pre každú ženu. Kabelky predsa perfektne dopĺňajú ženský outfit a je najlepšie zladiť ich s topánkami, doplnkami alebo kúskom oblečenia. Celkový dojem bude potom bezchybný.

 
 

Šírka: 34 cm

Výška: 27 cm

Hĺbka: 15,5 cm

 

Materiál: ekokoža

 

Kabelka má vnútornú priehradku.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • MateriálEkokoža
  • PríležitosťVoľný čas
  • FarbaČierna
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog
>