Bundy na jar

55,90 € 

ty0248_17063

Jar a jeseň sú obdobia charakteristické náhlymi zmenami počasia. Aj keď je ráno slnečno, poobede Vás môže prekvapiť lejak. Dámy, preto je dobré sa do týchto ročných období vyzbrojiť kvalitnou prechodnou bundou, ktorá Vás ochráni a zároveň pekne dotvorí Váš jarný či jesenný outfit. Ponúkame Vám prechodné dámske bundy v trendových modeloch, rôznych farbách a veľkostiach.

Množstvo:

O PRODUKTE

V premenlivom jarnom a jesennom počasí je Vašim najväčším pomocníkom prechodná bunda. Pri výbere jarnej dámskej bundy musíte dbať hlavne nato, aby bola vyrobená z kvalitného materiálu a dobre splnila svoju ochrannú funkciu. Prechodné dámske bundy z našej ponuky jednoznačne spĺňajú túto požiadavku. My ženy sa však rady obliekame do pekného oblečenia, ktoré musí byť inšpirované najnovšími módnymi trendami a chceme sa ostatným páčiť. Preto pri výbere jesenných búnd berieme ohľad aj na farbu a strih bundy. Obľúbené sú aj rôzne ozdoby a aplikácie ako napríklad kožušinka, výrazné zipsy a prívesky.

Z našej ponuky moderných jarných a jesenných vetroviek si vyberie určite každá žena, pretože u nás nájdete bohatú paletu dámskych búnd do prechodného počasia alebo chladnejších letných večerov. V tejto kategórii nájdete nielen klasické jarné športové bundy, dámske kožené bundy ale aj dámske rifľové bundy. V dámske jarnej prešívanej bunde či v dámskej bunde s kožušinou sa budete cítiť skvelo a určite si vyslúžite obdivné pohľady z okolia. Ponuka je naozaj široká, stačí si len vybrať a nosiť.

MATERIÁL

Materiál: 100% polyester

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

Tolerancia +/- 2cm

Rozmer Dĺžka (A) Hrudník (B) Pás (C) Dĺžka rukávu (D) Dĺžka rukávu (E)
S 57 43 42 69 47
M 59 45 44 71 48
L 61 47 46 75 48
XL 62 49 48 76 50
XXL 63 51 50 77 50


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • PríležitosťJar/Jeseň
  • FarbaČierna
Nenašla sa šablóna pre modul advanceblog