Dámske kožené poltopánky dierkované modré DT233

Množstvo:

64,00 € 

Hľadáte pohodlné a štýlové dámske kožené poltopánky? Uprednostňujete pohodlie a komfort pri nosení? Chcete vaším nohám dopriať len tú najlepšiu kvalitu? Tak ste tu správne. Ponúkame Vám kvalitné kožené poltopánky, ktoré sú vyrábané ručne. 

  • euro symbol on blue backgroundDoprava od 1,99 €
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 130,00 €
  • simple calendar with selected dateDodanie 2-5 dní

Detaily:

 

Dámske kožené poltopánky z vysoko kvalitnej kože sú vyrábané výhradne ručne. Poltopánky sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli maximálny komfort a pohodlie pri nosení. Ich nadčasový a originálny dizajn poteší aj tie najnáročnejšie ženy. Tieto kožené poltopánky v kombinácii s obľúbenými džínsami Vám zaručia, že budete neprehliadnuteľná a štýlová. Číslovanie poltopánok je typické, takže pri výbere veľkostí sa môžete riadiť veľkosťami topánok, aké nosíte stále. V prípade, ak sa neviete rozhodnúť pre veľkosť, odporúčame sa prikloniť k tej menšej veľkosti. Tieto kožené poltopánky Vám ponúkame vo viacerých farbách. ZAPATO – navrhuje dámske poltopánky so starostlivosťou o vaše nohy. 

 

Materiál: pravá koža 

Vážený zákazník, keďže tento tovar pre Vás vyrábame na mieru podľa vašich požiadaviek, nie je možné ho vrátiť a taktiež pri tomto tovare nemôžete využiť možnosť platby na dobierku, iba platbu na účet. Doba doručenia sa môže predĺžiť až na 21 dní.