Dámske kožené dreváky oranžové DT078

53,00 € 

Hľadáte pohodlné a štýlové dámske kožené dreváky? Uprednostňujete pohodlie a komfort pri nosení? Chcete vaším nohám dopriať len tú najlepšiu kvalitu? Tak ste tu správne. Ponúkame Vám kvalitné kožené dreváky, ktoré sú vyrábané ručne. 

Tento produkt je vypredaný.

Zobraziť novú kolekciu pre tento rok z kategórie ...

Dámske kožené dreváky
  • euro symbol on blue backgroundDoprava od 1,99 €
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 130,00 €
  • simple calendar with selected dateDodanie 2-5 dní

Detaily:

Dámske kožené dreváky z vysoko kvalitnej kože sú vyrábané výhradne ručne. Dreváky sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli maximálny komfort a pohodlie pri nosení. Ich nadčasový a originálny dizajn poteší aj tie najnáročnejšie ženy. Tieto kožené dreváky v kombinácii s obľúbenými džínsami Vám zaručia, že budete neprehliadnuteľná a štýlová. Číslovanie týchto drevák je typické, takže pri výbere veľkostí sa môžete riadiť veľkosťami topánok, aké nosíte stále. Tieto kožené dreváky Vám ponúkame vo viacerých farbách. ZAPATO – navrhuje dreváky so starostlivosťou o vaše nohy. 

 

Materiál: pravá koža 

Vážený zákazník, keďže tento tovar pre Vás vyrábame na mieru podľa vašich požiadaviek, nie je možné ho vrátiť a taktiež pri tomto tovare nemôžete využiť možnosť platby na dobierku, iba platbu na účet. Doba doručenia sa môže predĺžiť až na 21 dní.

Podobné produkty

Ľutujeme, ale tento produkt je už výpredaný, ide o starý model. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť tieto produkty z novej kolekcie