Štýlové kabelky s prešívaným vzorom sivá

Množstvo:

22,90 € 

T124SZ_11019

Kabelky crossbody patria, snáď, k najobľúbenejšiemu typu kabeliek. Rady ich nosia ženy s vyhradeným elegantným štýlom, a tiež ženy, ktoré viac preferujú športovejšie ladený outfit. Kabelky, ktoré sa nosia krížom cez telo, sú praktický využiteľné, napríklad, keď potrebujete mať voľné ruky na nákup.

  • euro symbol on blue backgroundDoprava od 1,99 €
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 130,00 €
  • simple calendar with selected dateDodanie 2-5 dní

Detaily:

O produkte

Crossbody kabelky sú tašky, ktoré majú dlhší nastaviteľný ramienok. To, že dĺžka popruhu je dlhšia ako u kabeliek, ktoré nosíme, napríklad, cez rameno, ju umožňuje nosiť prekríženú cez telo. Takéto nosenie tašky Vám dovoľuje mať, v prípade potreby, voľné obe ruky. V súčasnosti sú tieto kabelky veľmi obľúbené u väčšiny žien. Hodia sa takmer ku všetkému a ich využitie nie je obmedzené len na vybrané udalosti. Zobrať si ich môžete na prechádzku mestom, menší nákup, večer do kina s kamarátmi alebo aj na párty či oslavu. Stačí si len zvoliť vhodnú veľkosť, farbu, štýl kabelky.

 

Pre dokonalé zladenie si môžete kabelku, tradične, skombinovať s topánkami, opaskom alebo inými doplnkami. Nemusíte, však, váhať ani nad možnosťou zvoliť si kabelku výraznejšieho farebného odtieňa, ktorý bude s Vašim outfitom v kontraste. Moderné a šik kombinácie sa Vám s novou kabelkou budú vytvárať ľahko a jednoducho.

 

Rozmer

Šírka: 21 cm

Výška: 16 cm

Hĺbka: 10 cm

 

Materiál

ekokoža

Vlastnosti:

  • MateriálEko Koža
  • PríležitosťFormálna
  • FarbaSivá

Podobné produkty

Vybrali sme pre Vás niekoľko alternatív, ktoré si zaslúžia pozornosť.