Čierne dámske jednodielne plavky

38,90 € 

Zaira

Plavky patria k základnej výbave počas horúcich letných dní, pri vychutnávaní si slnka a aktivitách spojených s oddychom pri vode. Jednodielne plavky sú presne tým, čo žena využije, ak nechce odhaliť príliš veľa a predsa sa pri vode cítiť pohodlne a žensky. Vyberte si plavky, ktoré Vám budú robiť spoločnosť počas celého leta a staňte sa kráľovnou pláže.

Tento produkt je vypredaný.

Zobraziť novú kolekciu pre tento rok z kategórie ...

Bielizeň a plavky
  • euro symbol on blue backgroundDoprava od 1,99 €
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 130,00 €
  • simple calendar with selected dateDodanie 2-5 dní

Detaily:

 

K letu určite patrí trávenie času pri vode, prechádzky po pláži a užívanie si slnečných lúčov na Vašej pokožke. Plavky sú neodmysliteľnou súčasťou aj týchto letných aktivít. Využitie dámskych jednodielnych plaviek nie je výlučne spojené len so závodným alebo jemu podobným plávaním. Celé plavky rady využívajú ženy, ktoré sa pri vode chcú cítiť príjemne a atraktívne a zároveň nechcú odhaľovať väčšiu časť svojho tela.


Plavky z našej ponuky pekne sedia na postave a ladne tvarujú krivky ženského tela. Takéto plavky zakryjú drobné nedostatky postavy a zároveň nimi môžete ukázať, že máte štýl. Pestré vzory na celých plavkách vyniknú viac ako na bikinách a vyberať si môžete z rôznych motívov a tiež strihov plaviek. Nezabudli sme ani na jednodielne plavky vhodné na športové, ale aj rekreačné plávanie. Neváhajte a užite si leto vo veľkom štýle.

 

Materiál: 80% polyamid, 20% elastan

 

- vystužené košíky
- odnímateľné a nastaviteľné ramienka
- zapínanie na chrbte pomocou spony

Vlastnosti:

  • FarbaČierna